2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Zachodniopomorskie
  5. Kierowca - Mielenko
Dodane 14 kwietnia 2024

Kierowca kat. B Pralnia Mielenko

Lokalizacja

Mielenko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Proszę o kontakt telefoniczny!

Zakład Usług Pralniczych w Mielenku zatrudni kierowcę kat. B

Opis stanowiska

- realizacja dostaw do klientów na terenie regionu

- załadunek i wyładunek transportowanych towarów

- odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów związanych z transportem towarów - reprezentowanie firmy przed przedstawicielami Klienta Wymagania - doświadczenie Oferujemy:

- stałą pracę, pracę sezonową

- pracę w firmie o wysokiej i stabilnej pozycji na rynku

- atrakcyjne warunki finansowe;

- pakiet ubezpieczeniowy

- możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy - przyjazną atmosferę w pracy

Lokalizacja

Mielenko,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Mielenko
ID: 613034934