2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Dolnośląskie
  5. Kierowca - Wrocław
  6. Kierowca - Psie Pole
Dodane 28 kwietnia 2024

Kierowca kat B od zaraz hurtownia warzyw i owoców

Wynagrodzenie

800 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyKadra kierowniczaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Oferujemy pracę w stale rozwijającej się hurtowni warzyw i owoców, która stanowi bardzo istotną część rynku w regionie

WYMAGANIA:

  • prawo jazdy kat. b (umiejętność jazdy samochodem dostawczym)

  • uczciwość

  • punktualność

  • zapał do pracy

  • wysoka kultura osobista

  • Dobre zarządzanie czasem

  • OFERUJEMY

  • praca w stale rozwijającej się firmie, będącej liderem na rynku

  • pracę w przyjaznej atmosferze

  • zniżki na zakupy (wszystkie produkty) Obowiązki:

  • Dotrzymywanie terminów dostaw.

  • Komunikacja z dyspozytorami, kierowcami i innymi członkami zespołu w celu realizacji dostaw.

  • Załadunek i rozładunek.

  • Przestrzeganie najlepszych praktyk w zakresie bezpieczeństwa.

  • Wykonywanie podstawowej obsługi technicznej pojazdów.

  • Monitorowanie przesyłek i dostaw

    Poszukujemy tylko i wyłącznie poważnych i odpowiedzialnych osób .

    Jeśli jesteś zdecydowany proszę wysłać smsa pod nr telefonu 50*****38

    o treści kierowca wraz z imieniem

    a my oddzwonimy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 913490440