2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Małopolskie
  5. Kierowca - Kraków
  6. Kierowca - Grzegórzki
Dodane 29 kwietnia 2024

Kierowca kat. B ELASTYCZNE zmiany - zacznij od zaraz

Wynagrodzenie

4 242 - 9 081 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Grzegórzki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Inny, Umowa zlecenie, Umowa o dzieło

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyRekrutacja onlineZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy kierowców kat. B dla których jazda samochodem to nie tylko kręcenie kierownicą czy wciskanie gazu. Poszukujemy ludzi którzy swoją pasję i doświadczenie chcą połączyć z możliwością zarabiania więcej lub po prostu szukają dodatkowego zatrudnienia.

KIEROWCA KAT. B PRACA NA TERENIE KRAKOWA

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY KOBIETY, SENIORÓW, STUDENTÓW ORAZ OSOBY UCZĄCE SIĘ - NIE DYSKRYMINUJEMY NIKOGO ZE WZGLĘDU NA WIEK, PŁEĆ CZY NARODOWOŚĆ :)

Obowiązki:

  • Odpowiedzialność za powierzone mienie

  • Dbanie o prawidłową eksploatację firmowego samochodu

Wymagania :

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Aktualne zaświadczenie o niekaralności z Sądu (warunek konieczny) nie starsze niż 30 dniowe

  • Brak przeciwskazań zdrowotnych do pracy na stanowisku kierowcy kat. B

  • Uczciwość

  • Chęć efektywnej współpracy

  • Dyspozycyjność i punktualność

  • Rzetelność i pozytywne nastawienie do pracy

  • Znajomość języka polskiego na poziomie co najmniej dobrym (dotyczy obcokrajowców)

  • Wymagane posiadanie praw/pozwoleń do pracy w Polsce (dotyczy obcokrajowców)

Oferujemy :

  • Firmowy samochód hybrydowy Toyota Corolla lub Suzuki Swace (2024r. - 2021r.) z automatyczną skrzynią biegów

  • Zatrudnienie w oparciu o UoP lub inny rodzaj umowy dopasowany do Twoich potrzeb

  • Grafik ustalony indywidualnie - system 12 h

  • Niezbędne narzędzia pracy (smartphone, uchwyt, ładowarka, karta flotowa Orlen,

  • Wszystkie koszty eksploatacji po stronie firmy

  • Bezpłatną pomoc w uzyskaniu uprawnień wynikających z ustawy

  • Brak ukrytych opłat i weksli in blanco

  • Zwrot kosztów za badania lekarskie

  • Kwota gwarancyjna 4242 zł (brutto), system prowizyjny

  • Wsparcie 24/7 i pomoc kierowcom w takich sytuacjach jak np. awaria samochodu

  • Szkolenia wdrażające

  • Jazdę "od zaraz"

  • Działamy zgodnie z uchwałą Rady Miasta Krakowa oraz z Ustawą o transporcie drogowym

Administratorem Państwa danych osobowych jest Innovative Transports Cars Sp. z o. o. Dane przetwarzane są na podstawie przepisów Ustawy Kodeks Pracy, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (dalej zw. RODO) w zakresie danych osobowych, wykształcenia, doświadczenia i umiejętności oraz na podstawie udzielonej zgody, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit a) RODO, jeśli taka zgoda została wyrażona. Celem przetwarzania danych jest przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego na stanowisko: kierowca. Dane przetwarzane będą do zakończenia okresu rekrutacyjnego w którym zostały zebrane lub po upływie 90 dni od dnia ich zebrania. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy w Innovative Transports Cars Sp. z o. o. dostępne są pod adresem: biuro(małpa)itctaxi.pl lub w siedzibie Spółki.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Grzegórzki
ID: 701232042