2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Wielkopolskie
  5. Praca za granicą - Poznań
  6. Praca za granicą - Chartowo
Ideal Kurier
Dodane 23 kwietnia 2024

Kierowca Kat. B NIEMCY - do 2500 EUR brutto/Zakwaterowanie/ Od zaraz

Wynagrodzenie

8 900 - 11 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Chartowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymagane

Opis

Opis stanowiska pracy:

Stanowisko pracy - kierowca kat. B w Niemczech. Zapraszam do kontaktu osoby, które nie posiadają doświadczenia. Gwarantujemy solidne szkolenie. Praca dla klienta GLS i DPD Niemcy.

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie od 2000 do 2500 EUR brutto

  • Premia uznaniowa do 450 EUR brutto

  • Premia świąteczna do 700 EUR brutto

  • Samochód służbowy z możliwością dojazdów z i do pracy

  • Zakwaterowanie - wyposażone, komfortowe mieszkania (1-2 osobowe pokoje)

  • Kartę paliwową

  • 7 dniowe płatne szkolenie.

  • 24 dni płatnego urlopu.

  • Gwarancja niemieckiej umowy o pracę

  • Pracę od poniedziałku do piątku, możliwość pracy w soboty.

  • Nowa flota: VW Crafter z kamerą cofania, nawigacja i skaner w języku polskim.

  • Możliwość awansu na stanowisko brygadzisty lub koordynatora.

  • Opiekę polskojęzycznego brygadzisty/koordynatora w DE

  • Wsparcie w zakresie wszelkich formalności związanych z wyjazdem oraz pobytem w DE

  • Premia za polecenie pracownika do pracy 150-450 EUR brutto

  • Długoterminową współpracę

  • Zaliczkę po 1 przepracowanym tygodniu.

OCZEKUJEMY:

  • Czynnego prawa jazdy kat. B

  • Umiejętności poruszania się autem do 3,5 t

  • Sprawności fizycznej

Zadzwoń: 79*******55

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Chartowo
ID: 797811049