2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Zachodniopomorskie
  5. Kierowca - Szczecin
  6. Kierowca - Centrum
Dodane 17 kwietnia 2024

Kierowca kat B - na busa

Wynagrodzenie

5 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko międzynarodowy

Opis

OPIS STANOWISKA:

Poszukujemy chętnych do pracy jako kierowca i montażysta mebli na terenie: Niemiec i Holandi i Danii

System zmian 2 tygodnie na tydzień wolnego. Praca w zespołach dwuosobowych dlatego ważne by kandydaci zgłaszali się z okolic Szczecina.

Firma w dość prężnie rozwija się i co za tym idzie możliwość z końcem roku przekształcenie a spółkę niemiecką (z zarobkami w euro )

Posiadamy flotę nowych aut.

WYMAGANIA:

  • prawo jazdy kat B,

  • Dobra orientacja w terenie,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Doświadczenie w transporcie międzynarodowym,

  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • Przyjazną atmosferę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie w systemie dniówkowym,

  • nowoczesną flotę,

  • Przejrzysty system premiowy,

  • Nowoczesne narzędzia pracy

  • możliwość przekwalifikowania się na wyższą kategorię (B+E) uprawnień na koszt pracodawcy.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu i wysyłania CV

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 731290569