2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Zielonki Parcela
Dodane 28 maja 2024

Kierowca kat. B ( mile widziana kat. C ),

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zielonki Parcela

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze sektora HoReCa, poszukuje kierowców do dystrybucji.

W związku z rozwojem firmy zatrudnimy kierowcę do dystrybucji warzyw i owoców na terenie m. st. Warszawy.

Obowiązki:

  • ładowanie, rozwożenie towaru do klientów;

  • odbiór dokumentów rozliczeniowych od kontrahentów;

  • rozładunek towaru u klienta w skrzynkach (15-25 kg) ustawiony na paletach;

  • kierowanie samochodem do i powyżej 3,5 t oraz wózkiem podnośnikowym;

  • wykonywanie czynności związanych z obsługą codzienną pojazdu, w tym mycie i sprzątanie; dbanie o stan techniczny i estetykę pojazdu; prowadzenie bieżącej obsługi technicznej, zgłaszanie usterek do naprawy, eksploatowanie pojazdu zgodnie z przepisami; terminowe przeprowadzanie planowanych obsług technicznych.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zasadnicze zawodowe mechaniczne (mile widziane średnie mechaniczne);

  • prawo jazdy kat. B (mile widziana kat. C);

  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne (lub gotowość do ich wykonania).;

    odpowiedzialności za powierzony sprzęt;

  • wysokiej kultury osobistej.

Co oferujemy:

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole;

  • niezbędny sprzęt i narzędzia potrzebne do realizacji zadań;

  • premię adekwatną do wyników i zaangażowania;

  • dofinansowanie do karty MultiSport;

  • ubezpieczenie grupowe;

  • dodatki okolicznościowe;

  • zniżki na produkty firmy.

Lokalizacja

Zielonki Parcela,

Mazowieckie

Mazowieckie, Zielonki Parcela
ID: 920145126