2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Małopolskie
  5. Kierowca - Kraków
  6. Kierowca - Bronowice
Dodane 12 kwietnia 2024

Kierowca kat. B - międzynarodowy UE 3/1 START OD ZARAZ

Wynagrodzenie

260 - 290 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Black Orange sp. z o.o., zwiększeniem floty i odbiorem nowych samochodów poszukujemy nowych kierowców. Zajmujemy się transportem drogowym na terenie kraju i całej Unii Europejskiej. Posiadamy własną duża flotę aut przewozowych. Każdy przewożony ładunek – to indywidualne podejście do klienta.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Kierowca kat. B

Zadania kluczowe:

  • załadunek, przewóz i rozładunek towarów w celu ich dostawy do klientów

  • bieżąca kontrola stanu technicznego pojazdu w zakresie niezbędnym do bezpiecznego przewozu ładunków

  • system pracy 3/1 lub 4/1

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B

  • minimum roczne doświadczenie transporcie międzynarodowym

  • umiejętność wypełniania dokumentów transportowych

  • odpowiedzialność, uczciwość i sumienność

W zamian oferujemy:

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Stawka dzienna - od 260zł

  • Premie uznaniowe za bezszkodową jazdę, ekonomiczne spalanie

  • Nowe samochody IVECO, z windą lub innolift

  • Stałe kierunki

  • Baza w Krakowie

Osoby zainteresowane, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesyłanie zgłoszeń zawierających CV lub pozostawienie wiadomości z kontaktem.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 739646391