2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Stare Babice
Dodane 30 kwietnia 2024

Kierowca kat. B/magazynier

Wynagrodzenie

5 992 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Stare Babice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Ustronianka Sp. z o.o. to w pełni polska, rodzinna firma, właściciel jednej z najstarszych rozlewni wód mineralnych w Polsce. Zatrudniamy blisko pół tysiąca pracowników w trzech zakładach produkcyjnych zlokalizowanych na południu kraju oraz sześciu centrach dystrybucji wody w systemie galonowym. Od ponad 45 lat dostarczamy naszym klientom doskonałą wodę, najwyższej jakości napoje i syropy.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Stare Babice k. Warszawy, woj. mazowieckie

OPIS STANOWISKA:

  • przyjmowanie i wydawanie towaru

  • załadunek i rozładunek aut ciężarowych

  • dostawy do klientów

  • utrzymywanie odpowiednich warunków składowania towarów w magazynach

WYMAGANIA:

  • wykształcenie minimum zawodowe

  • mile widziane uprawnienia UDT

  • znajomość obsługi komputera

  • prawo jazdy kat. B

  • umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w ogólnopolskiej firmie

  • umowę o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • ubezpieczenie grupowe WARTA

  • pakiet socjalny i medyczny LUX MED

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

W przypadku chęci wzięcia udziału w przyszłych rekrutacjach prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Ustronianka Sp. z o.o. z siedzibą w Ustroniu (43-450), przy ul. Jelenica 72, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS0000162128, na potrzeby kolejnych rekrutacji, ale nie dłużej niż przez okres 12 miesięcy”.

Lokalizacja

Stare Babice,

Mazowieckie

Mazowieckie, Stare Babice
ID: 794237877