2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Warmińsko-mazurskie
  5. Kierowca - Olsztyn
Dodane 10 kwietnia 2024

Kierowca kat. B Mag Dystrybucja

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Firma MAG Dystrybucja - wiodący dystrybutor artykułów spożywczych największych polskich producentów takich jak: Maspex, Kompania Piwowarska, Żywiec Zdrój, Carlsberg, Grupa Żywiec do sieci sklepów spożywczych i gastronomii na terenie województw: warmińsko - mazurskiego. pomorskiego i kujawsko-pomorskiego.

Więcej informacji na stronie www.magdystrybucja.pl

Aktualnie poszukujemy Pracownika na stanowisko:

KIEROWCA KAT. B

Miejsce pracy:  Olsztyn, Sprzętowa 2

Wynagrodzenie:

od 4.500,00 zł brutto

Zakres obowiązków:

Ø Realizacja dostaw towarów do Klientów gastronomicznych w Olsztynie, Warszawie, Trójmieście i Bydgoszczy w zależności od wolumenu zamówień

Ø Załadunek i rozładunek przewożonego towaru oraz dbałość i odpowiednie zabezpieczenie powierzonego ładunku

Ø Odpowiedzialność za dokumenty związane z dostawą a także ich prawidłowe i terminowe rozliczanie

Ø Bieżąca obsługa pojazdu (uzupełnianie płynów, kontrola oświetlenia zewnętrznego oraz opon, itp.)

Oczekiwania:

Ø Prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu pojazdów typu bus lub dostawczy

Ø Aktualne badania sanitarno – epidemiologiczne (książeczka zdrowia)

Ø Dyspozycyjność, rzetelność, uczciwość, niekaralność

Oferujemy:

Ø Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym) z zachowaniem wszelkich przepisów związanych z czasem pracy oraz BHP

Ø Pracę od poniedziałku do piątku, powrót z trasy tego samego dnia; w sezonie letnim sobotnie dyżury w cyklach dwutygodniowych

Ø Bus Van (DMC do 3,5t) jako narzędzia pracy

Ø Szkolenie z doskonalenia techniki jazdy w zakresie jazdy defensywnej, której celem jest zminimalizowanie ryzyka na drodze poprzez świadome unikanie niebezpiecznych sytuacji powodowanych przez złe warunki drogowe oraz błędy innych użytkowników dróg – raz w roku

Ø Szkolenie z zasad udzielania pierwszej pomocy oraz zasad zachowania się w sytuacjach skrajnych – wypadek, pożar samochodu – raz w roku

Ø Premia roczna na podnoszenie kwalifikacji zawodowych – do wykorzystania po 12-u miesiącach pracy np. dofinansowanie do kursu kat C, kursu obsługi wózków widłowych

Ø Pakiet letni w postaci napojów bezalkoholowych

Ø Atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej Medicover)

Ø Bony i paczki świąteczne

Ø Ubrania i buty robocze

Dziękujemy za przesłane oferty.

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 741798553