2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Kujawsko-pomorskie
  5. Kierowca - Bydgoszcz
Bidfood Farutex
Dodane 22 kwietnia 2024

Kierowca kat. B lub C - BIDFOOD FARUTEX - Bydgoszcz, ul. Mokra 30 A

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeWymagane uprawnienia: Karta kierowcy

Firma Bidfood Farutex, lider w dystrybucji żywności i napojów dla sektora Horeca w Polsce, należąca do międzynarodowej grupy Bidcorp, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Kierowca kat. B lub C

Miejsce pracy: Bydgoszcz, ul. Mokra 30 A

Twój zakres obowiązków:

  • załadunek i rozładunek wskazanego asortymentu

  • przewóz i dostarczenie towarów do klientów według wcześniej wyznaczonej trasy

  • raportowanie i rozliczanie pobranych płatności

  • dbanie o stan techniczny samochodu

Nasze wymagania:

  • prawo jazdy kat. B lub C

  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne

  • dobry stan zdrowia

  • karta kierowcy ( dla kat. C )

Mile widziane

  • osoby z doświadczeniem w dystrybucji w branży spożywczej

To oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pakiet benefitów: ubezpieczenie na życie, karta Multisport, prywatna opieka zdrowotna Medicover

  • zniżki pracownicze na oferowane produkty

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu

Zapraszamy do Bidfood Farutex! Twórz z nami doświadczony zespół w branży spożywczej.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 819163041