2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Pomorskie
  5. Kierowca - Gdańsk
  6. Kierowca - Chełm z dzielnicą Gdańsk Południe
Dodane 26 kwietnia 2024

Kierowca kat. B Kurier Dostawca od 6000 Netto

Wynagrodzenie

6 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Chełm z dzielnicą Gdańsk Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Parhelion - dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca zakupy z największego internetowego sklepu spożywczego, poszukuje energicznych i zaangażowanych kierowców, którzy dołączą do naszego zespołu w obszarze dostaw na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości.

Wymagania:

  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B oraz umiejętność prowadzenia samochodu dostawczego

  • Dyspozycyjność do pracy w dwóch elastycznych zmianach:

    • Pierwsza zmiana: 5:00 - 13:00

    • Druga zmiana: 13:00 - 21:00

  • Doświadczenie w pracy jako kierowca - dostawca

Obowiązki:

  • Realizacja dostaw zamówień spożywczych do klientów

  • Skanowanie produktów i obsługa skanera w celu potwierdzenia dostarczenia zamówienia oraz obsługa płatności kartą

  • Dbałość o powierzony pojazd firmowy, w tym regularne sprawdzanie stanu technicznego i ewentualne zgłaszanie usterek

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie liczone od zrealizowanej dostawy, możliwość zarabiania na napiwkach.

  • Możliwość pracy w elastycznym grafiku, 7 dni w tygodniu

  • Płatne szkolenie praktyczne

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Chełm z dzielnicą Gdańsk Południe
ID: 904378351