2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Pomorskie
  5. Kierowca - Gdańsk
  6. Kierowca - Osowa
Golden Fruits
Dodane 11 czerwca 2024

Kierowca kat.B Hurtownia Owoców i Warzyw Golden Fruits

Wynagrodzenie

5 400 - 5 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Osowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca w weekendy

"GOLDEN FRUITS" SP. Z O.O. Firma Golden Fruits jest wiodącym dystrybutorem warzyw i owoców dla branży HORECA na terenie Trójmiasta i okolic. W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz w odpowiedzi na coraz większe zainteresowanie klientów naszą ofertą, stale poszerzamy działalność i do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko: Kierowca

Miejsce pracy: Dobrzewino koło Gdańsk Osowa

Opis stanowiska:

-Realizacja dostaw towaru do klienta (hotele, restauracje) na terenie Trójmiasta oraz województwa Pomorskiego

-wydawanie towarów z magazynu przygotowywanie towarów do wysyłki

-składowanie towarów wg ustalonych zasad dbałość o porządek w magazynie oraz powierzone mienie

-przestrzeganie przepisów BHP oraz procedur obowiązujących w firmie

-praca od poniedziałku do soboty, niedziele wolne

Wymagania:

-dyspozycyjność

-kultura osobista i pozytywne usposobienie

-odpowiedzialność i zaangażowanie

-prawo jazdy kategoria B

Oferujemy:

-pracę od zaraz

-auto służbowe / dostawcze

-bardzo dobre wynagrodzenie

-zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

-stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

-miłą atmosferę i dobre warunki pracy

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Osowa
ID: 919883578