2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Wielkopolskie
  5. Kierowca - Kiekrz
Dodane 23 maja 2024

Kierowca kat.B+E w transporcie międzynarodowym-WYSOKIE ZAROBKI!

Lokalizacja

Kiekrz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. B+E

MSM Technic - Jesteśmy europejskim liderem w regeneracji skrzyń biegów i turbosprężarek.

Na rynku działamy już od 2009r.

Przez ponad 15 lat zapracowaliśmy na renomę jednych z najlepszych w branży.

Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta z odpowiedzialnej realizacji usług.

Jakością naszych produktów są certyfikaty TUV oraz ISO 9001.

Dbamy o środowisko – posiadamy certyfikat ISO 14001.

Posiadamy filie we Francji, Niemczech i Hiszpanii.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy wykwalifikowanych

KIEROWCÓW KAT. B+E w transporcie międzynarodowym

Opis stanowiska:

·        dostarczanie zamówień do klientów na terenie Unii Europejskiej tj. Francja,

         Niemcy, Belgia

·        prowadzenie busa do 3,5 t

·        pomoc przy załadunku i rozładunku towarów na terenie firmy

Wymagania:

·        prawo jazdy kat. B+E

·        uczciwość, rzetelność, zaangażowanie, dyspozycyjność

·        mile widziana znajomość języka obcego w stopniu komunikatywnym

·        wysoka kultura osobista

·        dbanie o powierzone mienie – czystość

Oferujemy:

·        BARDZO ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE

·        zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·        nowa flota nowoczesnych aut (Mercedes Sprinter)

·        ubezpieczenie zdrowotne (nnw)

·        pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

www.msmtechnic.com

Lokalizacja

Kiekrz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kiekrz
ID: 900838371