2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Zachodniopomorskie
  5. Kierowca - Szczecin
  6. Kierowca - Centrum
Trafin Oil PL
Dodane 29 kwietnia 2024

Kierowca kat. B/Dostawca - Szczecin i okolice (własna działalność)

Wynagrodzenie

14 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyRekrutacja online

TRAFIN OIL PL Sp. z.o.o. to firma o międzynarodowym zasięgu. Działamy już w trzech krajach: Czechy, Słowacja, a od 2009 roku także w Polsce. Jesteśmy proekologiczną firmą, która pomaga punktom gastronomicznym i mieszkańcom w odbiorze oraz utylizacji zużytych olejów jadalnych. Dzięki naszej działalności sprawiamy, że samochody napędzane są biopaliwami wytworzonymi z odpadów.

W związku z dynamicznym rozwojem i poszerzaniem obszaru działania do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierowca kat. B/Dostawca

Miejsce pracy: województwo zachodniopomorskie

Planowane rozpoczęcie współpracy: od 01.06.2024

Opis stanowiska:

  • odbiór zużytych olejów z punktów gastronomicznych tj.: hotele, restauracje, stołówki,

  • dostarczanie świeżych olejów do lokali gastronomicznych,

  • praca na terenie danego obszaru według zaplanowanej trasy,

  • prowadzenie busa do 3,5 t,

  • bieżący rozładunek i załadunek busa na magazynie firmy,

  • wsparcie przy rozładunkach transportu z Czech (1-2 razy w tygodniu) oraz przy inwentaryzacjach,

  • współdziałania handlowe na terenie obszaru,

  • wystawianie dokumentów księgowych do rozliczenia – faktury,

  • dbanie o powierzone mienie tj. samochód służbowy (samochód do wynajmu), telefon, drukarka,

  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B,

  • posiadanie ważnej książeczki sanepidowskiej (orzeczenie lekarskie) lub możliwość jej wyrobienia,

  • doświadczenie w prowadzeniu samochodu dostawczego do 3,5 tony - min. 1 rok,

  • doświadczenie w dystrybucji,

  • znajomość topografii woj. zachodniopomorskiego,

  • umiejętność zarządzania swoim czasem i organizacji pracy,

  • nastawienie na osiąganie wyników i realizację celów,

  • komunikatywność, rzetelność, dyspozycyjność i odpowiedzialność,

  • niekaralność,

  • posiadanie własnej działalności.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o współpracę (własna działalność) od 06.2024,

  • praca od poniedziałku do piątku,

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy,

  • wsparcie doświadczonego zespołu i wsparcie przy wprowadzeniu do firmy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 911964760