2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Pomorskie
  5. Kierowca - Rusocin
Dodane 29 kwietnia 2024

Kierowca kat B - dostawca przesyłek drobnicowych

Wynagrodzenie

7 000 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rusocin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. B

Opis

Dystrybucja GDA Sp. z o.o.

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański / Gdańsk / woj. pomorskie

Opis stanowiska: kierowca do dystrybucji towarów i przesyłek drobnicowych

WYMAGANIA:

  • prawa jazdy kategorii B,

  • znajomość topografii Trójmiasta,

  • zaświadczenie o niekaralności,

  • doświadczenie w dystrybucji towarów i przesyłek drobnicowych.

  • umiejętność pracy z ludźmi ( dostarczmy przesyłki w różne miejsca )

Obowiązki:

  • realizacja zaplanowanych tras,

  • terminowe realizowanie doręczeń i odbiorów przesyłek - max 15 stopów

  • dbałość o powierzony sprzęt,

  • rzetelne rozliczanie dokumentacji.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznym zespole

  • wynagrodzeniem na poziomie 5000 – 5500 zł / netto miesięcznie,

  • wynagrodzenie zasadnicze plus premia w sumie od 250 do 300 zł netto / dzień

  • system pracy pn – pt 4:00 – 12:00

  • jazdę samochodami marki Mercedes Sprinter będącymi pod stałą opieką serwisu

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycie wyższych uprawnień

  • możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym PZU

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • szkolenia okresowe z zakresy BHP / ADR / pierwszej pomocy medycznej

  • stały dostęp na terenie bazy do myjni dla auta i zaplecza socjalnego dla kierowcy

Mile widziane osoby z doświadczenie i znajomością topografii Trójmiasta.

Formy kontaktu:

Dołącz do nas, pod numerem telefonu: 78*******76 udzielimy dalszych informacji. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: wis małpa wis.com.pl Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

Lokalizacja

Rusocin,

Pomorskie

Pomorskie, Rusocin
ID: 906689879