2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Warmińsko-mazurskie
  5. Kierowca - Olsztyn
Dodane 15 kwietnia 2024

Dostawca kat. B Olsztyn

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Firma JUPITER TRANSPORT prowadzi swoją działalność od 1991 roku. W okresie tym nabraliśmy cennego doświadczenia w zakresie obsługi małych i dużych przedsiębiorstw, instytucji państwowych oraz osób prywatnych, świadcząc krajowe i międzynarodowe usługi transportowe, zaopatrzeniowe, dystrybucyjne, przeprowadzki międzynarodowe, krajowe oraz przewozy ekspresowe. Mamy doświadczenie i wiedzę w przewożeniu wszelkiego rodzaju ładunków również tych wrażliwych na uszkodzenia oraz wymagających specjalnych warunków przewozu.

Poszukujemy kierowcy z kat. B dystrybucyjne rozwożenie i dostarczanie artykułów spożywczych do stałych punktów (sklepy, hotele, restauracje, bary) na terenie Olsztyna i województwa Warmińsko- Mazurskiego autem typu chłodnia z windą.

Początek pracy : Olsztyn

Rozpoczęcie pracy: 6.00-8.00

Trasa ok 40-250 km w kółku

Zadaniami kierowcy jest:

  • dostarczanie towaru do klienta,

  • rozładunek towaru,

  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentów.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B ,

  • osoba mieszkająca w Olsztynie lub bliskie okolice (wymóg konieczny),

  • kierowca, który może zacząć szkolić się od zaraz,

  • preferowany wiek kierowcy (21 lat - 45 lat),

  • książeczka sanepidowska,

  • dyspozycyjność,

  • kultura osobista,

  • dbałość o powierzone mienie

  • mile widziany doświadczenie.

 Co oferujemy:

  • Pracę od zaraz,

  • Wsparcie we wdrożeniu w pierwszych dniach prac

  • Auto przypisane do kierowcy,

  • Stałe punkty dostaw,

  • Karty paliwowe.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV lub pod numerem 57*******77

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 911008881