2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Dolnośląskie
  5. Kierowca - Wrocław
  6. Kierowca - Śródmieście
Dodane 01 maja 2024

Kierowca kat. B - Dostawca

Wynagrodzenie

4 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Przed kontaktem telefonicznym proszę dokładnie ze zrozumieniem zapoznać się z treścią ogłoszenia, oferta skierowana do osób zamieszkałych we Wrocławiu

Wrocław, dolnośląskie

  • umowa zlecenie,

  • umowa o pracę

  • pełny etat

  • pracownik fizyczny

  • praca mobilna

  • Praca zmianowa: nie

  • Dni pracy: dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota ( 2 w miesiącu)

  • Godziny pracy: od 8 do 10 godzin dziennie

  • Załadunki zaczynają się od godziny 4:00 rano ???

  • Możliwa praca w godzinach nocnych: nie

  • Tryb wypłaty: miesięczna

  • System wynagrodzeń: stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Czynności związane z załadunkiem i rozładunkiem samochodu

  • Terminowa dostawa towaru do sieci sklepów Żabka wg aplikacji mobilnej

  • Obsługa sklepów odbywa się na terenie miasta Wrocławia i miejscowości Dolnego Śląska typu Kłodzko, Kudowa Zdrój, Nysa, Syców, Oleśnica, Kępno i inne

Nasze wymagania

  • Minimum rok doświadczenia w kierowaniu pojazdami Dostawczymi typu: BUS kontener +Winda , obsługa wózków paletowych

  • Wymagane aktualne prawo jazdy kat. B,

  • Brak przeciwwskazań zdrowotnych i lekarskich do wykonywania pracy kierowcy (Praca fizyczna)

  • Punktualność warunek konieczny

  • Kultura osobista (Praca wśród ludzi)

  • Brak nałogów w szczególności alkoholowego

  • Odpowiedzialność za swoje postępowanie

  • Dbałość o powierzone mienie

  • Znajomość przepisów prawa ruchu drogowego oraz przestrzeganie przepisów BHP

  • Aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych dopuszczająca do kontaktu z żywnością (Sanepid) lub gotowość do jej wyrobienia

  • miejsce zamieszkania: Wrocław .

To oferujemy

  • Stabilną Pracę przez okres całego roku kalendarzowego

  • Wypłatę na czas

  • Wynagrodzenie od 4000 do 5000 na rękę uzależnione od zaangażowania oraz ilości wykonanych kursów w miesiącu.

  • Elektryczny wózek paletowy

  • Skaner

  • Telefon Służbowy

  • Parking dla pracowników firmy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście
ID: 890016204