2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Małopolskie
  5. Kierowca - Balice
Dodane 15 maja 2024

Kierowca Kat B - pełny wymiar / dodatkowo

Wynagrodzenie

26 - 27 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Balice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowyDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyRekrutacja online

Firma transportowa zatrudni do oddziału w Balicach kierowcę kat. B w transporcie towarowym oraz osobowym

Praca w formie dodatkowej lub pełny wymiar pracy. Możliwa praca w tygodniu oraz weekendy.

Zakres obowiązków:

Kierowanie pojazdem dostawczym do 3,5t oraz samochodami typu BUS 9 osobowy

Przewóz osób na terenie Śląska, Małopolski i południowej Polski. Wyjazdy również do Warszawy, Rzeszowa, Gdańska, Wrocławia, Pyrzowic i innych miast najczęściej pomiędzy lotniskami.

Przewóz małych ładunków w obrębie całej południowej części Polski, Czechy oraz Słowacji (wyjazd oraz powrót zawsze w ten sam dzień)

Wymagania:

Prawo jazdy kat. B (minimum 3 lata)

Wykształcenie średnie

Dyspozycyjność

Doświadczenie w transporcie towarów lub osób (warunek konieczny)

Uczciwość, rzetelność oraz sumienność

Dbanie o powierzony sprzęt

Wysoką kulturę osobistą i godną prezencję

Znajomość j. Angielskiego będzie dodatkowym atutem

Wymagane świadectwo niekaralności

Oferujemy:

Nowoczesny tabor samochodowy

Wszystkie pojazdy wyposażone w karty paliwowe

Forma zatrudnienia umowa zlecenie / godzinowa forma rozliczenia

Stała opieka koordynatora do spraw transportu

Praca od zaraz po odbytym szkoleniu

Prosimy o przesyłanie CV oraz wpisanie formy współpracy. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy obowiązkowo podać miejscowość zamieszkania.

Aplikacja bez załączonego CV będzie automatycznie odrzucana.

Lokalizacja

Balice,

Małopolskie

Małopolskie, Balice
ID: 763400678