2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Małopolskie
  5. Kierowca - Kraków
  6. Kierowca - Bieżanów-Prokocim
hr_att
Dodane 19 kwietnia 2024

KIEROWCA KAT. B do jazdy lokalnej

Wynagrodzenie

30 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bieżanów-Prokocim

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Firma ATT www.att.eu jest wiodącym producentem odwodnień i konstrukcji ze stali nierdzewnej. Jako lider na rynku dostarczamy towary do klientów sektora budowlanego w ponad 50 krajach na całym świecie. Specjalizujemy się w tworzeniu platform i konstrukcji na zamówienie dla przemysłu spożywczego, chemicznego i innych, dostarczając wyjątkowe rozwiązania dla naszych klientów. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy pracowników na stanowisko KIEROWCY DO JAZDY LOKALNEJ

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • transport materiałów samochodami do 3,5 tony

  • zakupy w lokalnych sklepach

  • rozliczanie zaliczek gotówkowych

  • dbanie o czystość i stan techniczny pojazdu

WYMAGANIA:

  • prawo jazdy kat. B

  • ogólna orientacja w Krakowie i okolicach

  • łatwość nawiązywania kontaktów i wysokiej kultury osobistej

  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie

  • bardzo dobra organizacja pracy

OFERUJEMY:

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • atrakcyjne wynagrodzenie plus dodatkowe premie

  • narzędzia niezbędne do pracy

  • wsparcie kierownika działu

  • atmosferę współpracy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieżanów-Prokocim
ID: 908318141