2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Dolnośląskie
  5. Kierowca - Wrocław
  6. Kierowca - Fabryczna
Dodane 10 kwietnia 2024

kierowca kat. B do 3,5 tony - MIĘDZYNARODOWY

Wynagrodzenie

6 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Inny, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

OPIS

Firma Euro Trans poszukuję kierowcy na stanowisko kierowcy samochodu dostawczego do 3,5 na trasy międzynarodowe.

Oferujemy elastyczny system pracy oraz dowolną formę zatrudnienia : własna działalność (B2B), umowa zlecenia, umowa o pracę

Obowiązki:

  • Planowanie tras i przestrzeganie harmonogramów dostaw.

  • Załadunek i rozładunek towarów.

  • Zabezpieczanie ładunku oraz właściwe rozmieszczenie i wyważenie go w pojeździe.

  • Zgłaszanie wad, wypadków i naruszeń.

  • Profesjonalizm w kontakcie z klientami.

  • Sprawdzanie, czy ładunki są poprawnie skompletowane.

Wymagania:

  • Ważne prawo jazdy kat B

  • Doświadczenie w prowadzeniu busa na trasach międzynarodowych

Zapraszamy do wysyłania CV po kliknięciu linku w formularzu oraz to telefonicznego kontaktu z nami pod numerem z ogłoszenia

Oferujemy :

  • pracę wyłącznie pod naszą spedycją

  • dowolną formę zatrudnienia : umowa o pracę/umowa zlecenie/własna działalność gospodarcza

  • elastyczność wyboru wyjazdów tygodniowych

  • pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie

Baza firmy : Bolesławiec

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 893282413