2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Dolnośląskie
  5. Kierowca - Bielawa
Dodane 26 maja 2024

Kierowca kat. B BUS PLANDEKA Transport Miedzynarodowy PL-DE

Wynagrodzenie

6 500 - 8 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bielawa

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie, Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowy

Kierowca kat.B  BUS plandeka 3.5T 10ep transport międzynarodowy

Poszukujemy odpowiedzialnej i pracowitej osoby na stanowisko:

Kierowca kat B:  bus plandeka. 3.5T 10EP

Praca na terenie: NIEMIEC, BELGII, HOLANDII, CZECH

ZADANIA:

·         wykonywanie transportu rzeczy wg wytycznych dyspozytora

·         wykonywanie czynności niezbędnych przy załadunku i rozładunku

·         prowadzenie dokumentacji transportowej zgodnie z obowiązującymi przepisami

WYMAGANIA

·         prawo jazdy kat. B

·         samodzielność, dyspozycyjność, odpowiedzialność oraz uczciwość

·         tylko osoby bez nałogów i uzależnień

·         mile widziana znajomość języków obcych (niemiecki lub angielski)

Wyjazdy na cały tydzień, weekendy w domu

Zapewniam opiekę spedytora 24h

Pomagamy w przygotowaniu dokumentacji do rozpoczęcia działalności

Wynagrodzenie miesięczne 6500zł-8000zł brutto (300zł dniówki na rękę)

Rozliczenie na zasadzie tygodniówek , zawsze po zjeździe.

Jesteś zainteresowany pracą ?

Prześlij do nas swoje CV lub ZADZWOŃ

Lokalizacja

Bielawa,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Bielawa
ID: 840223834