2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Dolnośląskie
  5. Kierowca - Dzierżoniów
Dodane 14 kwietnia 2024

Kierowca kat. B. /Водитель кат. B, bus plandeka (Trasy międzynarodowe)

Lokalizacja

Dzierżoniów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko międzynarodowyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Oczekujemy:

Prawo jazdy kat. B (min. 2 lata)

Wysoka kultura osobista i komunikatywność

Punktualność, Odpowiedzialność.

Оbowiązki:

- prowadzenie pojazdu

- nadzór nad załadunkiem i wyładunkiem

- obsługę codzienną pojazdu

- niezbędne formalności administracyjne tj. wypełnianie druków CMR, tachobuków, itp.

Dla obcokrajowców aktualna wiza lub karta pobytu

Oferujemy:

Renault Master 10 EP plandeka

Wyjazdy 4/1 lub dłużej wg. preferencji kierowcy - ok. 3000km/tydzień

Umowa zlecenia

Stawka za każdy dzień spędzony w trasie

Ubezpieczenie i wszystkie narzędzia niezbędne do pracy.

Baza: Dzierżoniów 58-200.

Praca od zaraz.

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy.

Мы ожидаем:

Водительское удостоверение категории B (минимум 2 года)

Высокая личная культура и коммуникативные навыки

Пунктуальность, Ответственность.

Обязанности:

- вождение транспортного средства

- контроль за погрузкой и разгрузкой

- ежедневное техническое обслуживание автомобиля

- необходимые административные формальности, т.е. заполнение форм CMR, тахобуков и т.д.

Для иностранцев действительная виза или карта побыта.

Мы предлагаем:

Renault Master 10 паллет, пландека

Система езды: 4/1 или дольше - около 3000 км/нед.

Умова злецения

Ставка за каждый день, проведенный в дороге

Страховка и все необходимые инструменты для работы.

База: 58-200 Дзержонюв.

Работа от сейчас.

Если вы заинтересованы, пожалуйста, свяжитесь с нами по телефону или электронной почте.

Lokalizacja

Dzierżoniów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Dzierżoniów
ID: 781368600