2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Mirosław
Dodane 11 kwietnia 2024

Kierowca Kat. B.

Lokalizacja

Mirosław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. B

Opis

OPIS

Firma Hermes z siedzibą w Mirosławiu koło Płocka zatrudni KIEROWCĘ

Poszukujemy:

*osób dokładnych,

*zdyscyplinowanych,

*umiejących pracować w zespole,

*posiadających prawo jazdy kat. B.

Opis stanowiska:

*kompletowanie zamówień,

*transport towaru do miejsca przeznaczenia współpraca z dostawcami i odbiorcami.

Miejsce pracy: teren całej Polski

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv z dopiskiem KIEROWCA, oraz dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Lokalizacja

Mirosław,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mirosław
ID: 858466236