2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Kujawsko-pomorskie
  5. Kierowca - Toruń
Dodane 17 kwietnia 2024

Kierowca Hopera (kat. B) - krajowe kursy adres-adres z Torunia!

Wynagrodzenie

6 000 - 7 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyRekrutacja online

Hoper (www.hoper.pl) to sprytny sposób na wygodne podróżowanie po Polsce w modelu „adres-adres”. Przejazd odbywa się między wskazanymi przez pasażera adresami początku i końca podróży znajdującymi się w miejscowościach leżących na trasie Hopera.

W związku z dynamicznym rozwojem projektu transportowego Hoper poszukujemy osoby na stanowisko: Kierowca kategorii B

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie kursów adres-adres na wskazanych liniach Hopera (wyjazdy z Torunia),

  • dbanie o wysoką jakość obsługi pasażerów i godne reprezentowanie marki Hoper,

  • pozyskiwanie nowych klientów poprzez aktywną dystrybucję materiałów marketingowych,

  • dbanie o powierzony sprzęt.

Oferujemy:

  • elastyczną formę zatrudnienia – umowa o świadczenie usług kierowania pojazdami (umowa zlecenie),

  • możliwość współpracy na pełen wymiar czasu pracy (średnio 21 kursów/miesiąc) lub dorywczo (od kilku do kilkunastu kursów miesięcznie),

  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy (9-osobowy minivan Toyota Proace, urządzenie mobilne z aplikacją Hoper Driver, odzież firmowa, zestaw materiałów marketingowych),

  • zakwaterowanie na końcówkach tras (poza miejscem zamieszkania),

  • udział w budowaniu i rozwoju innowacyjnego projektu transportowego,

  • cykl szkoleń wstępnych,

  • 30% rabatu na przejazdy Hoperem,

  • sprawną rekrutację online.

Wymagania:

  • miejsce zamieszkania: Toruń,

  • dyspozycyjność pozwalająca na wykonanie w każdym miesiącu współpracy co najmniej 10 kursów, w tym 4 kursów z rzędu (praca weekendowa nie jest możliwa),

  • prawo jazdy kategorii B,

  • min. 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu pojazdów,

  • brak przeciwwskazań zdrowotnych i psychologicznych do kierowania pojazdem,

  • komunikatywność i bardzo dobre zdolności interpersonalne,

  • wysoka kultura osobista,

  • zaangażowanie w pracę i sumienność.

Oferowane wynagrodzenie:

  • 6000,00 – 7700,00 zł brutto (średnio dla 21 kursów w miesiącu)

Pisemne oferty zawierające CV i klauzulę dotyczącą danych osobowych prosimy wysyłać za pomocą formularza OLX. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 902284138