2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Warszawa
  6. Kierowca - Mokotów
Dodane 19 kwietnia 2024

Kierowca Holownika/Pomocy Drogowej Lubisz motoryzacje? Zapraszamy

Wynagrodzenie

5 000 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Realizacja zleceń assistance

  • Wykonywanie usług pomocy drogowej: holowanie lub naprawa pojazdów na miejscu

  • Dbanie o powierzony sprzęt

  • Dbanie o pozytywną opinię Klientów poprzez profesjonalną obsługę i budowanie trwałych relacji

Nasze wymagania:

  • Prawo Jazdy KAT B (mile widziana: KAT C)

  • Doświadczenie w prowadzeniu pojazdów min. 4 lata

  • Wykształcenie średnie (preferowane: związane z motoryzacją)

  • Zdolność do drobnych napraw na miejscu awarii (mile widziane doświadczenie związane z praca w warsztacie)

  • Dyspozycyjność, odpowiedzialność oraz umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne (łatwość nawiązywania kontaktów)

  • Ukończony 24 rok życia

  • Zamieszkanie w Warszawie

To oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Uczciwe warunki zatrudnienia: wynagrodzenie zasadnicze i atrakcyjny system premiowy

  • Prace w młodym i przyjaznym zespole

  • Atrakcje w postaci ciekawym zleceń (transport aut zabytkowych, sportowych oraz wydarzenia takie jak wyciąganie TIRa z pobocza)

Swoje CV proszę wysyłać przez formularz olx. Jeśli jesteś osobom pełna energii i nie bojącą się wyzwań? To ta ciekawa praca jest dla Ciebie :)

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 909071244