2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Poniaty Wielkie
Dodane 24 maja 2024

KIEROWCA - Firma ROLTECH Maszyny Rolnicze Zatrudni Kierowcę

Lokalizacja

Poniaty Wielkie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Wymagania:

  • prawo jazdy kategorii B

  • dyspozycyjność

  • znajomość maszyn rolniczych

Zakres obowiązków:

  • załadunek i rozładunek maszyn rolniczych

  • prawidłowe wydawanie maszyn Klientom

  • transport maszyn rolniczych

Osoby spełniające powyższe warunki oraz zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres e-mail.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Lokalizacja

Poniaty Wielkie,

Mazowieckie

Mazowieckie, Poniaty Wielkie
ID: 666229350