2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Duchnów
Milena
Dodane 03 maja 2024

Kierowca - firma Grycan

Lokalizacja

Duchnów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. CWymagane uprawnienia: Karta kierowcy

Do naszego działu Transportu poszukujemy Kandydatów na stanowisko Kierowcy:

Zadania:

  • realizacja dostaw do Lodziarnio-Kawiarni lub klientów kanału HoReCa, na terenie Warszawy (ale także innych miast)

  • załadunek i rozładunek towaru

  • dbanie o prawidłowy i terminowy obieg dokumentacji związanej z dostawami

Wymagania:

  • prawo jazdy kategoria B i C

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowcy (mile widziane w branży spożywczej)

  • dobra znajomość topografii Warszawy

  • świadectwo kwalifikacji i karta kierowcy

  • badanie do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • zaangażowanie, chęć do pracy i uczciwość

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • pracę od poniedziałku do piątku + dyżury weekendowe, baza w Duchnowie

  • przeszkolenie, wdrożenie w obowiązki w przyjaznej atmosferze

  • świadczenia socjalne, zniżki na nasze lody i kawę w Lodziarnio-Kawiarniach, ubezpieczenie grupowe, Pracowniczy Program Emerytalny

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Duchnów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Duchnów
ID: 823275209