2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Śląskie
  5. Praca za granicą - Gliwice
  6. Praca za granicą - Stare Gliwice
Dodane 24 kwietnia 2024

KIEROWCA - dostawca w pralni kat. C1 - NIEMCY

Lokalizacja

Gliwice, Stare Gliwice

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowe

AGENCJA PRACY (Nr Agencji 25369) ZATRUDNI PRACOWNIKÓW DO PRACY W NIEMCZECH!

STANOWISKO PRACY:  KIEROWCA KAT. C1

MIEJSCE PRACY: okolice - Berlin

OPIS STANOWISKA:

  • Załadunek rozładunek pojazdów z pobranymi dostawami

  • Kontrola ilościowa

  • Profesjonalnie zabezpieczenie ładunku i dostawa terminowa do oddziałów

  • Samodzielny rozładunek pojazdu w oddziałach

  • Opieka nad pojazdem/ dbanie o samochód/

  • Ogólne prace porządkowe

  • Czynne Prawo jazdy kategorii C1 (do 7,5 t)

WYMAGAMY:

  • DYSPOZYCYJNOŚĆ DO PODJĘCIA PRACY OD ZARAZ

  • STARANNOŚĆ ORAZ SUMIENNOŚĆ

  • DOKŁADNOŚĆ

  • UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE

  • WŁASNY SAMOCHÓD - mile widziane

  • JĘZYK NIEMIECKI -MIN. PODSTAWY

OFERUJEMY:

  • ZATRUDNIENIE W OPARCIU O UMOWĘ O PRACĘ TYMCZASOWĄ - NA ROK

  • DODATEK DLA KIEROWCY ZA KAŻDY PRZEJECHANY KILOMETR

  • LICZNE DODATKI: ZA PRACĘ W GODZ. NOCNYCH, DODATEK ZA NADGODZINY

  • POMOC W ORGANIZACJI ZAKWATEROWANIA NA TERENIE NIEMIEC

  • WSPARCIE POLSKIEGO KOORDYNATORA

  • WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS / €

Prosimy o dopisanie w CV lub odpowiedzi na ogłoszenie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)), prowadzonych przez PHU DAKO JACEK KRZYŻANOWSKI z siedzibą w Gliwicach. (Nr Agencji 25369)".

Udzielona powyżej zgoda obejmuje następujące dane osobowe: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, miejsce pracy i jego adres, zajmowane stanowisko, wykształcenie, doświadczenie , osiągnięcia zawodowe. Oświadczam, że zostałam/em poinformowany, iż przysługuje mi prawo: do dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania; wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych; wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych a także, że podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Stare Gliwice
ID: 846473889