2. Praca
  3. Dostawca, kurier miejski
  4. Dostawca, kurier miejski - Mazowieckie
  5. Dostawca, kurier miejski - Wyszków
Dodane 13 maja 2024

Kierowca - Dostawca w Piekarni

Lokalizacja

Wyszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BMożliwe środki transportu: SamochódPojazd służbowy: Tak

Zatrudnie kierowcę do pracy w piekarni. Piekarnia Żytnia jest firmą rodzinną istniejącą od 1990 roku. Naszą specjalnością jest tradycyjne pieczywo, wypiekane w oparciu o naturalne składniki oraz ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży spożywczej. Zajmujemy się również wypiekiem ciast i ciasteczek.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • stabilną pracę w firmie o ugrunowanej pozycji na rynku

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie wyrobów gotowych w ilości zgodnej z zamówieniem

  • dostawa zamówień do odbiorców

  • zebranie zamówień na następny dzień

Wymagania:

  • wysoka motywacja do pracy

  • zaangażowanie, pracowitość i odpowiedzialność

  • gotowość do pracy w godzinach 2:00-10:00 (poniedziałek - sobota)

  • umiejętność pracy w zespole

  • prawo jazdy kat. B

Kontakt:

  • telefon: 29 757 80 09

CV proszę składać przez OLX lub w siedzibie firmy przy ulicy Żytniej 42, 07-200 Wyszków

Lokalizacja

Wyszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wyszków
ID: 889936330