2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Dolnośląskie
  5. Kierowca - Wrocław
  6. Kierowca - Śródmieście
Dodane 23 kwietnia 2024

Kierowca / dostawca produktów spożywczych - Wrocław

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Poszukujemy osoby na stanowisko: Kierowca / dostawca produktów spożywczych

Miejsce pracy: Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Dostarczenie zamówień internetowych bezpośrednio do klientów
  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta
  • Dbanie o powierzone mienie

Wymagamy:

  • Jeśli masz prawo jazdy kat. B to dostaniesz samochód dostawczy Renault Master (Auta Nowe)
  • Wysokiej kultury osobistej i komunikatywności
  • Książeczka sanepidu lub wyrobisz ją na nasz koszt
  • Pozytywnego nastawienia

Mile widziane:

  • Mile widziany status studenta

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub umowę zlecenie to Twój wybór
  • Elastyczny grafik dopasowany do Twoich potrzeb
  • Stabilizację finansową oraz premie za dobre wyniki
  • Pakiet szkoleń i pełne wsparcie przełożonych
  • Możliwość rozwijania swoich pasji zawodowych
  • Nowe znajomości i świetną atmosferę w zgranym zespole

Zainteresowanych zachęcamy do aplikowania przez portal.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dokładna lokalizacja
Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście
ID: 910499913