2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Łódzkie
  5. Kierowca - Łódź
  6. Kierowca - Śródmieście
Dodane 26 kwietnia 2024

Kierowca / dostawca produktów spożywczych - Łódź

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Poszukujemy osoby na stanowisko: Kierowca/Dostawca  - Łódź

Miejsce pracy: Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Dostarczenie zamówień internetowych bezpośrednio do klientów
  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta
  • Dbanie o powierzone mienie

Wymagamy:

  • Prawo jazdy kat. B (samochód dostawczy Mercedes Sprinter - bus z chłodnią)
  • Wysoka kultura osobista i komunikatywność
  • Książeczka sanepidu (możliwość wyrobienia jej na nasz koszt)
  • Pozytywne nastawienie
  • Komunikatywny język polski

To oferujemy:

  • Umowę o pracę lub umowę zlecenie to Twój wybór
  • Elastyczny grafik dopasowany do Twoich potrzeb
  • Stabilizację finansową oraz premie za dobre wyniki
  • Pakiet szkoleń i pełne wsparcie przełożonych
  • Nowe znajomości i świetną atmosferę w zgranym zespole

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Łódzkie

Dokładna lokalizacja
Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 911295278