2. Praca
  3. Dostawca, kurier miejski
  4. Dostawca, kurier miejski - Śląskie
  5. Dostawca, kurier miejski - Jastrzębie-Zdrój
Dodane 15 kwietnia 2024

Kierowca / Dostawca pizzy - Pizzeria Ludowa

Lokalizacja

Jastrzębie-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BMożliwe środki transportu: SamochódPojazd służbowy: TakDyspozycyjność: Praca w weekendy

Pizzeria Ludowa w Jastrzębiu-Zdroju poszukuje pozytywnych osób na stanowisko dostawca pizzy. Praca na pełny etat..

Wymagamy:

  • dyspozycyjności

  • uczciwości

  • dbania o porządek w miejscu pracy

  • punktualności

  • podstawowej topografii miasta oraz okolic.

  • prawo jazdy kat. B

Obowiązki:

  • dostarczanie zamówień pod wskazany adres

  • składanie kartonów na pizzę

  • rozlewanie przygotowanych przez kuchnię sosów do pojemniczków

  • sprawdzanie oleju oraz płynów w samochodzie

Zapewniamy samochód, posiłek pracowniczy oraz oferujemy możliwość dołączenia do programu Multisport lub Multilife.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny w celu umówienia spotkania.

Lokalizacja

Jastrzębie-Zdrój,

Śląskie

Śląskie, Jastrzębie-Zdrój
ID: 715808966