2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Lubelskie
  5. Kierowca - Lublin
Cameleon Studio Mebli Kuchennych
Dodane 26 kwietnia 2024

Kierowca - Dostawca mebli - Pomocnik stolarza

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Oferujemy pracę na pełny etat na stanowisku KIEROWCA – DOSTAWCA MEBLI - POMOCNIK STOLARZA.

Firma CAMELEON STUDIO MEBLI KUCHENNYCH

Zajmujemy się projektowaniem, produkcją i montażem mebli na wymiar.

Poszukujemy osoby do załadunku, transportu i rozładunku mebli / elementów meblowych oraz do prac okołodostawowych, a także do doraźnej pomocy na stolarni.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- pomoc w sprawdzeniu stanu ilościowego i pakowaniu elementów,

- załadunek,

- dostawa,

- rozładunek,

- interwencyjne wyjazdy,

- inwentaryzacje,

- dbałość o prawidłowe zabezpieczenie elementów do transportu oraz bezpieczną dostawę,

- dbałość o auto, mycie, odkurzanie, pilnowanie przeglądów, itp.,

- pomoc na stolarni: oklejanie elementów na okleiniarce, pozostałe proste czynności wspomagające sekcję produkcyjną,

- wykonywanie innych, doraźnych prac zleconych, związanych bezpośrednio z funkcjonowaniem firmy, jak prace magazynowe, prace gospodarcze lub inne.

WYMAGANIA:

- wysoka kultura osobista,

- prawo jazdy kat. B,

- doświadczenie w przewozie cięższych, często delikatnych elementów,

- punktualność i dyspozycyjność,

- umiejętność organizacji swojej pracy,

- umiejętność pracy w zespole,

- pozytywne nastawienie w kontakcie z klientem i dostawcami,

- mile widziane doświadczenie związane z branżą meblarską oraz wiedza z zakresu branży.

OFERUJEMY:

- okres próbny - umowa zlecenie na okres do 3 miesięcy; dalszy okres - umowa o pracę na pełny etat,

- sprawne auto typu bus i odzież roboczą,

- pracę w młodym i zgranym zespole oraz prężnie rozwijającej się firmie,

- terminowy system wynagrodzenia,

- chęć wieloletniej współpracy.

Aplikacja powinna zawierać dane personalne wraz ze zdjęciem oraz kilka podstawowych informacji o sobie, swoim doświadczeniu i zainteresowaniach. Prosimy o zawarcie w CV oświadczenia o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883)."

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 880762910