2. Praca
  3. Dostawca, kurier miejski
  4. Dostawca, kurier miejski - Małopolskie
  5. Dostawca, kurier miejski - Liszki
Dodane 11 kwietnia 2024

Kierowca, Dostawca, Kurier kat. B - rozwożenie części samochodowych

Lokalizacja

Liszki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. B

Firma Transportowa zatrudni dobrze zorganizowanego i odpowiedzialnego kierowcę kat. B.

Miejsce pracy Modlniczka

- na trasie: Modlniczka - Liszki- Rybna

Samochód furgon typu Peugeot Partner (możliwość samochodu pod dom).

Zakres obowiązków:

·        Transport towarów z hurtowni części samochodowych do klientów

·        utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem

·        umiejętność zarządzania czasem

·        dbanie o powierzony samochód służbowy

·        załadunek i rozładunek towaru

·        Praca w godzinach od 7:00 do 16:00 - 17:00

Wymagania:

·        czynne prawo jazdy kat. B,

·        sumienność, uczciwość, pracowitość oraz punktualność!!!

·        zaświadczenie o niekaralności

·        zdolność do pracy

·        brak nałogów

·        doświadczenie na podobnym stanowisku

Szczegółowych informacji udzielam od Poniedziałku do Piątku w godzinach 9-16

Z braku czasu nie odpowiadamy na wiadomości z OLX. Kontakt tylko telefoniczny.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego osoby zdecydowane i chętne do pracy.

Lokalizacja

Liszki,

Małopolskie

Małopolskie, Liszki
ID: 909192946