2. Praca
  3. Dostawca, kurier miejski
  4. Dostawca, kurier miejski - Zachodniopomorskie
  5. Dostawca, kurier miejski - Szczecin
  6. Dostawca, kurier miejski - Dąbie
Dodane Dzisiaj o 07:55

KIEROWCA/DOSTAWCA kat B na stałe lub na sezon

Lokalizacja

Szczecin, Dąbie

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMożliwe środki transportu: SamochódPojazd służbowy: TakDyspozycyjność: Praca w weekendy

 Firma dystrybucyjna przyjmie na stanowisko kierowca kat. B i C

Obowiązki:

Do zadań osoby zatrudnionej będzie należało: załadowanie, dostawa oraz rozładowanie towaru na podstawie ustalonego listu przewozowego. Następnie rzetelne rozliczenie gotówki oraz dokumentacji z trasy.

Oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie z elastycznym grafikiem,

- trasy jednodniowe,

- wdrożenie w obowiązki,

- Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas,

- możliwość przystąpienia do PPK,

- Wsparcie na każdym etapie realizowanych obowiązków,

- Elastyczny czas rozpoczęcia pracy.

Wymagania:

- Czynne prawo jazdy kat. B,

- aktualna książeczka sanitarno- epidemiologiczna lub gotowość do jej wyrobienia.

- doświadczenie będzie dodatkowym atutem.

Istnieje możliwość nawiązania stałej współpracy. Osoby chętne do pracy sezonowej również mile widziane.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Dąbie
ID: 751872879