2. Praca
  3. Dostawca, kurier miejski
  4. Dostawca, kurier miejski - Mazowieckie
  5. Dostawca, kurier miejski - Warszawa
  6. Dostawca, kurier miejski - Targówek
Dodane 01 maja 2024

Kierowca Dostawca kat. B, kat. C, praca w Warszawie

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

KIEROWCA DOSTAWCA - kat. B, kat. C, praca w Warszawie

Twoje korzyści:

- wszystkie weekendy wolne;

- średnie zarobki netto/m-c:

kat. B:

  • po okresie wdrożenia 1-2 m-ce: 4000 - 4800 zł;

  • realne zarobki przy dużym zaangażowaniu: 5000 – 5500 zł;

kat. C:

  • po okresie wdrożenia 1-2 m-ce: 4500 - 5500 zł;

  • realne zarobki przy dużym zaangażowaniu: 6000 – 7500zł;

- stałe trasy wyłącznie w Warszawie, bliskich okolicach;

- każdy wieczór i noc - w domu z rodziną;

- umowa o pracę na pełen etat;

- niezawodna, terminowa wypłata wynagrodzenia;

- zadbane i sprawne samochody.

Zadania:

- realizacja dostaw towarów w Warszawie i okolicach - do stałych Klientów;

- opieka nad powierzonym samochodem.

Wymagamy:

- kategoria B + doświadczenie w dystrybucji miejskiej (kurierka, zaopatrzenie)

- kategoria C + kurs kwalifikacji + doświadczenie w dystrybucji miejskiej (kurierka, zaopatrzenie);

Dodatkowe info:

- praca: poniedziałek - piątek, 5.30/6.00 - ok. 14.00/16.00;

- weekendy wolne;

- siedziba: Warszawa Targówek;

- info o firmie: www.aquick.pl;

- film informacyjny: w wyszukiwarce you tube wpisz hasło AQUICK.

Informacje: tel. 22 510-65-62 lub 50********30

Prosimy o przesłanie CV przez formularz zgłoszeniowy lub mail firmowy dostępny na stronie firmowej.

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje. Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się z wybranymi osobami.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Targówek
ID: 665122647