2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Warszawa
  6. Kierowca - Mokotów
Dodane 03 maja 2024

Kierowca / Dostawca kat.B

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. B

KAGO Sp. z o.o. - Dystrybutor Stolarki Drzwiowej poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

·         dowóz towarów do klienta + rozładunek we właściwym czasie i stanie (rejon Warszawa + okolice - województwo mazowieckie);

·         dbanie o powierzony samochód;

·         rozliczanie się z dokumentów i pieniędzy;

·         odbiory towarów z drugiego magazynu oraz hurtowni partnerskich;

·         pomoc na magazynie.

Wymagamy:

·         doświadczenia w prowadzeniu pojazdów dostawczych kat. B;

·         logicznego myślenia;

·         uczciwości, dokładności;

·         zaangażowania i komunikatywności;

·         mile widziane doświadczenie w hurtowniach.

Oferujemy:

·         pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;

·         dobra atmosferę, przejrzyste warunki, zatrudnienie na umowę o pracę;

·         pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku 8.00-16.00, Warszawa - ul.Bartycka.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 914604104