2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Pomorskie
  5. Kierowca - Gdańsk
  6. Kierowca - Aniołki
Dodane 19 kwietnia 2024

Kierowca-dostawca - Gdańsk

Lokalizacja

Gdańsk, Aniołki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Rekeep Polska to firma otwarta na różnorodność i zatrudnienie osób także z niepełnosprawnościami.

Poszukujemy pracowników, którzy dołączą do naszego zespołu na stanowisku Kierowca-dystrybucja posiłków

Miejsce: Gdańsk-Aniołki

Godziny pracy: 06:00-16:00 lub 10:00-18:00

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Poszukujemy osób:

  • posiadających doświadczenie w kierowaniu pojazdem typu BUS kat. B

  • odpowiedzialnych za powierzone auto służbowe

  • posiadających ważną książeczkę sanepidu- warunek konieczny

  • dyspozycyjnych również w weekendy

Obowiązki:

-załadunek posiłków do samochodu służbowego

-dostarczenie transportu do odpowiednich placówek

-rozładunek i odbiór termosów

-dbanie o powierzone auto i termosy

Oferujemy:

  • pracę w firmie, dla której ważny jest szacunek i etyka pracy

  • lunch w dniach pracy

  • terminowe wynagrodzenie

Zapraszam do kontaktu telefonicznego. Numer pojawi się po kliknięciu zadzwoń/sms po prawej stronie ogłoszenia

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Rekeep Polska S. A. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Traktorowej 126/202, 91-204 Łódź. W sprawie przetwarzania Twoich danych osobowych możesz się skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. Administrator może przekazać Twoje dane osobowe do Spółki (Współadministratora), z którą współtworzy Grupę Kapitałową Rekeep Polska S.A. Przetwarzanie odbędzie się w celu przeprowadzenia rekrutacji i dążenia do zawarcia z Tobą umowy o pracy lub innej umowy cywilno - prawnej. Masz prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia lub ograniczenia ich przetwarzania. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udziału w procesie rekrutacyjnym. Pełne informacje związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności na stronie internetowej www.rekeep.pl

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Aniołki
ID: 912928938