2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Cukiernik, piekarz
  5. Cukiernik, piekarz - Lubelskie
  6. Cukiernik, piekarz - Lublin
Dodane 15 kwietnia 2024

Kierowca dostawca do cukierni 80h miesiecznie

Wynagrodzenie

1 978,02 - 2 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Stanowisko: Kierowca Dostawca

Miejsce pracy: Cukiernia Ciacho bez cukru

Wynagrodzenie:

  • Osoby powyżej 26 roku życia : 1800zł (netto - na rękę) miesięcznie za 80 godzin

  • Studenci: 2200zł (netto - na rękę) za 80 godzin pracy

Obowiązki:

  • Dostępność w godzinach 8-12 (od poniedziałku do piątku)

  • Dostawa produktów do 3 lokali sprzedażowych samochodem służbowym.

  • Wykonywanie zakupów.

  • Drobne prace konserwacyjne.

  • Pakowanie przesyłek.

Wymagania:

  • Wiek powyżej 26 lat lub status studenta.

  • Prawo jazdy kategorii B - minimum 2 lata

  • Doświadczenie w pracy jako kierowca dostawca mile widziane.

  • Aktualna książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych.

  • Umiejętność obsługi samochodu służbowego.

  • Znajomość topografii Lublina

  • Dbałość o mienie i skrupulatność w realizacji obowiązków.

  • Uczciwość i odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej cukierni.

  • Pracę w godzinach 8-12 od poniedziałku do piątku.

  • Samochód służbowy do celów zawodowych.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby proszę o wysłanie CV za pośrednictwem portalu OLX z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 739470936