2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Śląskie
  5. Kierowca - Bytom
Dodane 22 kwietnia 2024

Kierowca - dostawca art. spożywcze - etat / weekendy wolne

Lokalizacja

Bytom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Opis

Hurtownia spożywcza z Bytomia zatrudni kierowcę kat .B

Miejsce załadunku: Bytom

Zakres zadań:

  • dostarczanie towarów ( artykuły spożywcze) do klientów,

  • rozładunek towaru u klientów,

  • dbałość o powierzony towar i dokumenty

Wymagania:

  • dobra organizacja pracy, rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • doświadczenie w prowadzeniu pojazdów dostawczych (chłodnia, chłodnia komorowa) mile widziane

  • bezwzględna uczciwość i dojrzałość emocjonalna,

  • wysoka kultura osobista

  • chęć i zaangażowanie

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etat) lub umowę o współpracy,

  • wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych zadań,

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia ( podstawa) + premia jakościowa,

  • wynagrodzenie płatne zawsze na czas,

  • miłą atmosferę, niezbędne wsparcie podczas okresu wdrożenia oraz stabilne zatrudnienie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) za pośrednictwem formularza OLX.

  • ZGŁOSZENIA BEZ PRZESŁANEJ APLIKACJI CV NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE

Lokalizacja

Bytom,

Śląskie

Śląskie, Bytom
ID: 751381822