2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Małopolskie
  5. Kierowca - Kraków
  6. Kierowca - Czyżyny
Dodane 25 kwietnia 2024

Kierowca, dostawca

Lokalizacja

Kraków, Czyżyny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. CWymagane uprawnienia: Karta kierowcyZasięg transportu: Tylko krajowy

Opis

Zakres zadań:

  • Przewóz towaru do partnerów firmy na terenie wybranych województw.

  • Rozładunek towaru i odbiór zwrotów.

  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami.

  • Obsługa platformy załadunkowej.

  • Dbałość o powierzone mienie i wizerunek firmy.

  • Prowadzenie dokumentacji transportowej.

 Nasze oczekiwania

  • Prawo jazdy kat. C.

  • Doświadczenie w kierowaniu pojazdami dostawczymi pow. 3,5 t.

  • Umiejętność pracy w zespole – tworzymy wykwalifikowane zespoły o dobrych relacjach partnerskich.

  • Punktualność, odpowiedzialność, uczciwość.

  • Dbałość o powierzone mienie.

  • Karta kierowcy.

Oferujemy:

  • Praca od poniedziałku do piątku.

  • Jedna zmiana, noclegi w domu.

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Praca na nowych serwisowanych samochodach Iveco, DAF

  • Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania: wynagrodzenie podstawowe i premia uznaniowa

  • Program medyczny z dostępem do lekarzy opieki podstawowej i specjalistów za 1 zł.

  • Karty MultiSport oraz ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.

  • Wypłata diety za delegacje.

  • Możliwość zakupu asortymentu sklepu na własny użytek z rabatem.

  • Wsparcie we wdrożeniu do pracy.

  • Ubranie służbowe

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Czyżyny
ID: 912713447