2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Opolskie
  5. Kierowca - Opole
Dodane 29 kwietnia 2024

Kierowca / Dostawca

Wynagrodzenie

4 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Opole

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy

Opis

Poszukuję pracownika na stanowisko: Kierowca/ Serwisant

Pierwszy miesiąc szkolenia to 1/2 etatu

Od Kandydata oczekujemy:

• Kultury osobistej, punktualności

• Systematyczności, samodzielności

• Umiejętności organizowania własnego czasu pracy

• Umiejętności współpracy

• Prawa jazdy kat. B (warunek konieczny)

Zakres obowiązków:

• Serwis i towarowanie automatów vendingowych (kawa, batoniki, napoje)

• Dbałość o czystość automatów i dobry wizerunek firmy

Z naszej strony gwarantujemy:

• Samochód do celów służbowych

• Na początek umowa zlecenia

• Po okresie próbnym/szkolenia, możliwość przejścia na cały etat.

• Pracę w przyjaznej atmosferze oraz wsparcie na każdym etapie wdrażania w obowiązki

CV prosimy wysyłać za pomocą OLX!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 778785320