2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Pomorskie
  5. Kierowca - Gdańsk
  6. Kierowca - Śródmieście
Dodane 08 maja 2024

Kierowca do wypożyczalni samochodów

Wynagrodzenie

28,75 - 32,75 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Wypożyczalnia samochodów zatrudni pracownika na stanowisko:

Kierowca do wypożyczalni samochodów (Obsługa Klienta)

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska:

- Profesjonalna obsługa klienta w wypożyczalni samochodów

- Praca mobilna na terenie Gdańska i okolic (możliwe wyjazdy na terenie całej Polski)

- Podstawianie aut pod wskazany adres, m.in. do hoteli, na lotnisko

-przygotowanie aut do wynajmu

Wymagania:

- Prawo jazdy kategorii B

- Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym

- Kultura osobista

Oferujemy:

 1. Stabilne Zatrudnienie: Dołącz do naszego zespołu, gdzie cenimy stabilność zatrudnienia i dbamy o długofalową współpracę.

 2. Atrakcyjne Wynagrodzenie: Twoja praca zasługuje na uczciwe i konkurencyjne wynagrodzenie. Oferujemy atrakcyjne warunki finansowe, doceniając Twoje zaangażowanie.

 3. Elastyczne Godziny Pracy: Dla nas ważne jest, abyś mógł dostosować ilość godzin pracy do swoich preferencji, zapewniając Ci wygodę i równowagę między życiem zawodowym a prywatnym.

4. Różnorodność Floty Samochodowej: Pracując u nas, będziesz miał dostęp do różnych modeli samochodów, co umożliwi ci poszerzenie doświadczenia w prowadzeniu różnych pojazdów.

 5. Perspektywy Rozwoju Kariery: Otwieramy drzwi do rozwoju zawodowego poprzez dostęp do szkoleń branżowych oraz możliwość awansu w naszym dynamicznym środowisku.

 6. Zintegrowany Zespół: Nasza firma stawia na współpracę i atmosferę zespołową. Dołącz do młodego i przyjaznego zespołu, który inspiruje się wspólnym celem.

 7. Dodatkowe Benefity: Oprócz atrakcyjnego wynagrodzenia oferujemy dodatkowe benefity, takie jak premie, Dieta czy programy lojalnościowe.

8. Możliwość Podróży Służbowych: Dzięki wyjazdom na terenie całej Polski, nasza praca stwarza możliwość poznania nowych miejsc i zdobywania doświadczeń podczas podróży służbowych.

 9. Dostęp do korzyści pozapłacowych, takich jak rabaty na wynajem samochodów dla pracowników.

CV ze zdjęciem prosimy wysyłać na adres email: pracuj(małpka)autocash24.pl

Dołącz do naszego zespołu i wspólnie rozwijajmy się w dynamicznym środowisku wypożyczalni samochodów!

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 709157683