2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Pomorskie
  5. Kierowca - Gdańsk
  6. Kierowca - Młyniska
Express Car Rental
Dodane 23 kwietnia 2024

Kierowca do rozwozu leków - (kat. B)

Lokalizacja

Gdańsk, Młyniska

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Express Car Rental jest liderem branży wynajmu samochodów w Polsce, oraz twórcą wyjątkowej usługi jaką jest Traficar.

Poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Kierowca do rozwozu leków - kat. B (samochód dostawczy)

Miejsce pracy: ul. Ku Ujściu 19, Gdańsk

 Zakres obowiązków:

  • Odbiór samochodu z magazynu

  • Załadunek samochodu

  • Dowożenie zamówień do placówek medycznych ( trasy ok. 450-500 km )

  • Raportowanie wykonanej pracy,

  • Realizacja zleceń odbywa się samochodem dostawczym Renault Master furgon

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Przynajmniej roczne doświadczenie w prowadzeniu pojazdów (doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych będzie dodatkowym atutem),

  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 5:00 – 15:00 (trasa trwa od 8-10H)

 Oferujemy:

  • Pracę w oparciu o umowę zlecenie lub kontrakt B2B,

  • Wynagrodzenie za trasę 310 zł brutto

  • Pakiet sportowy

  • Niezbędne narzędzia pracy (zlecenia realizujemy nowoczesną flotą samochodów).

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o wysłanie swojego CV, korzystając z formularza kontaktowego poniżej ogłoszenia.

Dowiedź się o nas więcej – www.express.pl

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Młyniska
ID: 910501114