2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Warszawa
  6. Kierowca - Mokotów
Dodane 27 maja 2024

Kierowca do firmy cateringowej

Wynagrodzenie

31 - 43 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Opis

FIRMA FOOD CLUB CATERING ZATRUDNI KIEROWCĘ

Lokalizacja: Warszawa ul. Łazienkowska 6a, Torwar

OPIS STANOWISKA:

Poszukujemy zaangażowanych kierowców do dostaw cateringów.

Jako kierowca będziesz kluczowym członkiem naszego zespołu, który dostarcza nasze cateringi do klientów.

Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie i przyjazne środowisko pracy w rozwijającej się firmie gastronomicznej.

OBOWIĄZKI:

- Dostarczanie / odbiór zamówień dla klientów,

- Dbanie i utrzymanie pojazdu dostawczego w czystości i dobrym stanie,

- Współpraca z personelem kuchennym,

- Dbałość związana z dostawami i zamówieniami,

- Zachowanie najwyższych standardów higieny i bezpieczeństwa.

WYMAGANIA:

- Posiadanie ważnego prawa jazdy kategorii B (samochody typu Ducato/Transit),

- Aktualne badania (Sanepid),

- Zaświadczenie o niekaralności (dodatkowy atut),

- Doświadczenie jako kierowca dostawca lub w branży gastronomicznej mile widziane,

- Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY:

- Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie gastronomicznej (jesteśmy na rynku od 2007 roku),

- Wynagrodzenie 27,00-30,00 netto/h,

- Przyjazne i dynamiczne środowisko pracy.

Jeśli jesteś gotowy dołączyć do naszego zespołu, prosimy o przesłanie swojego CV na adres: koordynator (małpa) food-club.pl.

Zapraszamy do kontaktu :)

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 921167554