2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Łochów
Dodane 19 kwietnia 2024

Kierowca Ciężarówki wywrotka 4-ośka

Lokalizacja

Łochów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. CWymagane uprawnienia: Karta kierowcyZasięg transportu: Tylko krajowy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz systematycznym powiększaniem floty samochodowej zatrudnimy pracownika na stanowisko:

KIEROWCA CIĘŻARÓWKI - 4 OŚKA, WYWROTKA

Miejsce pracy: Łochów i okolice

Opis Stanowiska:

  • kierowanie pojazdem - wywrotka, 4-ośka

  • przewożenie materiałów budowlanych

  • poprawne wypełnianie dokumentów i przestrzeganie procedur

  • dbanie o czystość i stan techniczny pojazdu, w tym zgłaszanie rozbieżności, problemów i usterek uniemożliwiających prawidłowe wykonanie pracy

Oczekujemy:

  • prawo jazdy kat.C

  • uprawnienia do wykonywania zawodu - karta kierowcy

  • doświadczenie w zawodzie,

  • odpowiedzialność, zaangażowanie,samodyscyplina oraz aktywna postawa w pracy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o uzgodnioną formę zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie, własna działalność gospodarcza)

  • nowoczesną flotę ciężarówek

  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole

  • terminowość wypłaty wynagrodzenia

  • ubezpieczenie grupowe

  • odzież ochronną

Jako firma o ugruntowanej sytuacji ekonomicznej zapewniamy stabilne warunki zatrudnienia oraz indywidualne podejścia do każdego pracownika. Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli dotyczącej ochrony danych osobowych ( RODO )

Lokalizacja

Łochów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Łochów
ID: 763981490