2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Śląskie
  5. Kierowca - Żory
Dodane 03 kwietnia 2024

Kierowca CE - Żory-Gliwice-Żory - wahadło (codziennie w domu)

Wynagrodzenie

6 600 - 7 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Żory

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy

Firma Inline Transport poszukuje kierowców C+E do obsługi wahadła ( Żory-Gliwice-Żory ) w systemie zmianowym 06:00-18:00 oraz 18:00-6:00. praca od poniedziałku do piątku. Codzienny powrót do domu.

Zakres Obowiązków:

  • Przygotowanie naczepy do załadunku / rozładunku ( bok, tył, bez spinania )

  • Praca w systemie zmianowym ( 2 kierowców na 1 zestaw )

  • prowadzenie dokumentacji transportowej zgodnie z instrukcją.

Nasze wymagania:

  • Prawo jazdy kat. C+E

  • Karta kierowcy do tachografu cyfrowego

  • Aktualne badania

  • Świadectwo klasyfikacji zawodowej

 Co oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Praca w zgranym zespole

  • Pakiet świadczeń socjalnych

  • Niezbędne narzędzia do pracy

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny.

Lokalizacja

Żory,

Śląskie

Śląskie, Żory
ID: 890763377