2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Kujawsko-pomorskie
  5. Kierowca - Toruń
Bartłomiej Streich
Dodane 26 kwietnia 2024

Kierowca C+ E z benefitami pracowniczymi

Wynagrodzenie

5 700 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Uprawnienia ADRZasięg transportu: Tylko krajowy

Opis

Kierowca C + E z benefitami pracowniczymi

NICROMETAL SA

Zakres obowiązków obejmuje w szczególności:

·         wykonywanie przewozów krajowych autem typu hakowiec z przyczepą z codziennym powrotem do bazy Spółki

·         nadzorowanie realizowanych czynności załadunkowych i rozładunkowych,

·         dbałość o należyte i kompletne wypełnianie dokumentów towarzyszących przewozowi,

·         nadzór nad dokumentacją towarzyszącą transportowi odpadów: zlecenia systemowe, karty BDO, SENT.

Wymagania:

·         wykształcenie minimum zawodowe

·         prawo jazdy kat. C+E z ważnym kodem 95

·         kurs na przewóz rzeczy

·         karta kierowcy

·         uprawnienia ADR

·         mile widziane uprawnienia HDS

·         doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lata

·         uczciwość, dyspozycyjność, dobra organizacja czasu pracy

Atuty Nicrometal SA:

·         stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę u wiarygodnego pracodawcy

·         motywacyjny system premiowy

·         benefity świąteczne – premie i paczki dla dzieci

·         ubezpieczenie grupowe

·         pakiety medyczne

·         możliwość podnoszenia kwalifikacji i uprawnień zawodowych

·         praca w doświadczonym zespole

·         godziny nadliczbowe opłacane w formie wynagrodzenia

 Zgłoszenia Kandydatów na spotkanie wraz z CV prosimy przesyłać za pośrednictwem OLX.

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 909622039