2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Śląskie
  5. Kierowca - Skoczów
Dodane 09 kwietnia 2024

Kierowca C+E - Wielka Brytania oraz UE

Wynagrodzenie

8 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Skoczów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko międzynarodowy

Opis

*Opis Stanowiska:*

Jesteśmy firmą transportową i poszukujemy kierowców z prawem jazdy kategorii C+E, którzy chcieliby dołączyć do naszego zespołu. Nasza firma specjalizuje się w przewozie towarów na terenie Unii Europejskiej oraz Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii, a teraz mamy miejsce dla kolejnego profesjonalisty w dziedzinie transportu. Wyjazdy w trase odbywają się zazwyczaj w poniedziałki, wtorki, piątki i niedziele.

*Obowiązki:*

- Prowadzenie samochodu ciężarowego C+E do przewozu towarów na terenie kraju i za granicą.

- Przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz zasad bezpieczeństwa.

- Rozliczanie czasu pracy i dokumentowanie przewozów.

- Współpraca ze spedytorem w zakresie planowania tras i obsługi klientów.

- Dbanie o stan techniczny i czystość pojazdu.

*Wymagania:*

- Prawo jazdy kategorii C+E.

- Karta kierowcy oraz badania lekarskie uprawniające do wykonywania zawodu kierowcy.

- Znajomość przepisów ruchu drogowego i przepisów dotyczących przewozu towarów.

- Paszport jako warunek konieczny, ze względu na zlecenia do Wielkiej Brytanii.

- Doświadczenie w pracy jako kierowca ciężarówki.

- Komunikatywna znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem.

*Oferujemy:*

- Stałą pracę na podstawie umowy o pracę.

- Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy.

- Cotygodniowy zjazd do domu po wykonanej trasie.

- Prace wykonywaną na naczepach typu firanka.

- Czas pracy i jazdy zgodnie z przepisami.

- Pracę w stabilnej firmie z ponad 20-letnim stażem.

*Jak Aplikować:*

Jeśli jesteś gotów dołączyć do naszej firmy i spełniasz wymagania, prześlij swoje CV na adres e-mail: cargoline(at)kiedron.com lub zadzwoń pod numer +48**********09 (prosimy dzwonić po godzinie 17:00) w celu umówienia się na rozmowę kwalifikacyjną.

Czekamy na Ciebie! Dołącz do nas i rozpocznij swoją karierę w branży transportowej z naszą firmą!

Lokalizacja

Skoczów,

Śląskie

Śląskie, Skoczów
ID: 910539860