2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Opolskie
  5. Kierowca - Krapkowice
Kadry
Dodane 25 kwietnia 2024

KIEROWCA C+E Transport Międzynarodowy

Lokalizacja

Krapkowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowy

Do głównych zadań wybranej osoby należeć będzie kierowanie zestawami (ciągnik siodłowy z naczepą) w ruchu międzynarodowym oraz dbałość o najwyższą jakość wszelkich realizowanych zadań.

JEŚLI:

  • POSIADASZ NIEZBĘDNE UPRAWNIENIA DO KIEROWANIA ZESTAWAMI (PRAWO JAZDY KAT. C+E, KURS NA PRZEWÓZ RZECZY, AKTUALNE BADANIA LEKARSKIE ORAZ PSYCHOLOGICZNE, AKTUALNĄ KARTĘ KIEROWCY DO TACHOGRAFU CYFROWEGO)

  • MASZ DOŚWIADCZENIE JAKO KIEROWCA W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM

  • NALEŻYCIE OBCHODZISZ SIĘ I DBASZ O POWIERZONY SPRZĘT

  • WYKONUJESZ SWOJE ZADANIA RZETELNIE I DOKŁADNIE

  • JESTEŚ OSOBĄ UCZCIWĄ I GODNĄ ZAUFANIA

  • LUBISZ BYĆ CZĘŚCIĄ ZESPOŁU

To właśnie Ciebie szukamy!

OFERUJEMY:

  • ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE

  • MOŻLIWOŚĆ WYBORU SYSTEMU PRACY:

    2 na weekend: 10400 - 11500 PLN netto

    2 na 1: 8500 - 9400 PLN

  • atrakcyjny miesięczny system premiowy

  • umowę o pracę

  • terminowe wypłaty wynagrodzeń na konto

  • nowoczesny oraz bezpieczny tabor

  • bardzo dobre uposażenie

  • udział w szkoleniach

  • pracę wśród przyjaznych i zaangażowanych ludzi

  • pracę/jazdę zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz fachowe doradztwo 24h/7

  • zwroty za korzystanie z bezpiecznych oraz strzeżonych parkingów

  • możliwość wypracowania dodatku stażowego: nawet do 1000 zł co miesiąc

  • premie świąteczne

  • bazę z pełnym zapleczem socjalnym

  • WYJAZDY I ZJAZDY Z/NA BAZĘ CIĄGNIKIEM Z NACZEPĄ (nie jeździmy busami)

  • strzeżony parking na bazie dla pojazdów prywatnych

  • możliwość dobrowolnego ubezpieczenia grupowego dla Pracowników jak i członków rodzin

    Zainteresowane osoby prosimy o nadesłanie aplikacji z dopiskiem „KIEROWCA C+E W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM Krapkowice”,

    na adres, który znajduje się na stronie: www.schockemoehle.pl/pl/kariera

  • Kontakt telefoniczny w dni robocze w godzinach 09.00 do 15.00

  • Telefon: +48 77 4519 529

  • Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami

    Na CV prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”

Lokalizacja

Krapkowice,

Opolskie

Opolskie, Krapkowice
ID: 707538367